Спортни Класове Спортни Класове Спортни Класове

Спортни Класове


Петък – 30.06.2017 – ШАТРА СПОРТ


Час на провеждане
Водещ
Клас

17:00 – 19:00
Яна Мицева


Събота – 01.07.2017 – ШАТРА СПОРТ


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:30 – 10:30
Десислава Николова-Подари щастие

10:30 – 12:00
School for Change Center Insighting

12:00 – 13:00
Мими Дончева от HomeYoga.bg

13:00 – 14:00
Моника Карамфилова

14:00 – 15:00
Диамантина

15:00 – 16:00
Диана Димова

16:00 – 17:00
Диамантина

17:00 – 18:00
Светла Иванова

18:00 – 19:00
Катина Недева

19:00 – 20:00
Данаил Илиев и Георги Христов


Събота – 01.07.2017 – ЗОНА ЯБЪЛКА


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:00 – 10:00
Яна Данаилова

10:00 – 12:00
Георги Плешков

12:00 – 13:30
School for Change

15:30 – 17:00
School for Change

17:00 – 19:00
Георги Плешков


Събота – 01.07.2017 – ЗОНА ЧЕРЕШКА


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:00 – 10:00
Гергана Горанова, Димитър Жилиев – Център за личностно развитие – First Step

10:00 – 11:00
Валери Ватев

11:00 – 12:00
Гергана Радович

12:00 – 13:00
Body Balance

16:00 – 17:00
Светла Иванова

17:00 – 18:00
Евгения Палатева – Orange Fitness

17:00 – 18:00
Pulse fitness & Spa

18:00 – 19:30
Open Mat BJJ


Събота – 01.07.2017 – ЗОНА СЦЕНА


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:30 – 10:45
BillyDance&SportCenter

10:45 – 11:00
Йога и музика за деца със Светла Иванова

11:00 – 12:30
Dance Station Bulgaria

16:00 – 17:00
Мон (Йога Мандала)

17:00 – 18:00
Vibes fitness

18:00 – 19:00
Меги Гюрова, Fight & Flow


Неделя – 02.07.2017 – ШАТРА СПОРТ


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:00 – 10:00
Гергана Радович

10:00 – 11:00
студио „Патладжани“ водещ: Анита Георгиева

11:00 – 12:00
Pulse fitness & Spa

12:00 – 13:00
Силвия Пенчева / Център Фрейле

13:00 – 14:00
Мими Дончева от HomeYoga.bg

14:00 – 15:00
Марти Иванова от Свой Избор

15:00 – 16:00
Ирина Апостолова

16:00 – 17:00
Ваня Стоянова

17:00 – 18:00
Силвия Пенчева / Център Фрейле


Неделя – 02.07.2017 – ЗОНА ЯБЪЛКА


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:00 – 10:00
Иван Василев, Иво Георгиев, Надя Младенова

10:00 – 12:00
Георги Плешков

12:00 – 13:00
Марияна Манушева

19:00 – 21:00
Георги Плешков


Неделя – 02.07.2017 – ЗОНА ЧЕРЕШКА


Час на провеждане
Водещ
Клас

09:00 – 10:00
Гергана Горанова, Димитър Жилиев – Център за личностно развитие – First Step

10:00 – 11:00
Гергана Радович

11:00 – 12:00
Лора Спасова

15:30 – 16:30
Организация The Art of Living / Изкуството да живееш

16:30 – 18:00
Пътят на кунг фу


Неделя – 02.07.2017 – ЗОНА СЦЕНА


Час на провеждане
Водещ
Клас

10:00 – 11:00
Алиса Белоусова

11:00 – 12:00
Vibes fitness

12:00 – 13:00
The Art of Living / Изкуството да живееш

12:00 – 13:00
Деви (Йога Мандала)
Йога

17:30 – 18:00
Академичен Фолклорен Ансамбъл (АФА)

18:00 – 19:00
Данаил Илиев и Георги Христов


 

Спортни Класове

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *